Polski Związek Szachowy / Polish Chess Federation 2019
Maty pomocnicze w 2-3 pos. / Helpmates in 2-3 moves
sędzia/judge: Valery Kopyl
werdykt/award: Polski Związek Szachowy kwiecień/april 2020
46 autorów/authors * 17 krajów/countries * 117 kompozycji/compositions * 54 wyróżniono/honoured


Section H#2

  1° Prize   Alexander Fica, Zoltán Labai CZE SVK h#2 1876 P1367436
  2° Prize   Yuri Gorbatenko RUS h#2 1762 P1364039
  3° Prize   Stefan Milewski POL h#2 1769 P1364217
  4° Prize   Dmitry Grinchenko, Valery Gorbunov UKR h#2 1837 P1366114
  1° Hon. Mention   Ivan Antipin, Vitaly Medintsev RUS h#2 1920 P1369081
  2° Hon. Mention   Viktor Yuziuk UKR h#2 1958 P1370730
  3° Hon. Mention   Mikhail Gershynskyi, Aleksandr Pankratiev UKR RUS h#2 1782 P1364590
  4° Hon. Men. e.a.   Tadeusz Lehmann POL h#2 1794 P1364896
  4° Hon. Men. e.a.   Vitaly Medintsev RUS h#2 1915 P1368719
  4° Hon. Men. e.a.   Emanuel Navon, Menachem Witztum ISR h#2 1938 P1369851
  4° Hon. Men. e.a.   Vitaly Medintsev RUS h#2 1945 P1370172
  4° Hon. Men. e.a.   Viktor Chepizhny RUS h#2 1951 P1370444
  4° Hon. Men. e.a.   Zoltán Labai SVK h#2 1963 P1371021
  4° Hon. Men. e.a.   Christer Jonsson, Kivanc Cefle SWE TUR h#2 1969 P1371028
  4° Hon. Men. e.a.   Aleksandr Pankratiev, Yevgenii Gavryliv RUS UKR h#2 1921 P1371034
  Spec. Hon. Men.   Dmitry Grinchenko UKR h#2 1841 P1366122
  1° Commend   Vitaly Medintsev RUS h#2 1786 P1364690
  2° Commend   Menachem Witztum ISR h#2 1807 P1365132
  3° Commend   Christer Jonsson, Vidadi Zamanov SWE AZE h#2 1957 P1370729
  4° Commend e.a.   Stefan Milewski POL h#2 1776 P1364364
  4° Commend e.a.   Christer Jonsson, Kivanc Cefle SWE TUR h#2 1867 P1366830
  4° Commend e.a.   Velko Aleksandrov BUL h#2 1909 P1368433
  4° Commend e.a.   Stefan Milewski POL h#2 1916 P1368720



Section H#2,5-3

  1° Prize   Stefan Milewski POL h#3 1789 P1364693
  2° Prize   Mikhail Gershynskyi, Aleksandr Pankratiev UKR RUS h#3 1692 P1361071
  3° Prize   Mikhail Gershynskyi, Aleksandr Pankratiev UKR RUS h#3 1704 P1361724
  4° Prize   Vladislav Nefyodov RUS h#2,5 1703 P1361723
  1° Hon. Mention   Yevgenii Gavryliv UKR h#3 1824 P1365671
  2° Hon. Mention   Abdelaziz Onkoud MAR h#2,5 1877 P1367437
  3° Hon. Mention   Abdelaziz Onkoud MAR h#3 1844 P1366125
  4° Hon. Men. e.a.   Marcos Roland BRA h#2,5 1868 P1366831
  4° Hon. Men. e.a.   Aleksandr Pankratiev, Yevgenii Gavryliv RUS UKR h#3 1879 P1367439
  4° Hon. Men. e.a.   Josef Burda, Vladislav Buńka CZE h#3 1927 P1369270
  4° Hon. Men. e.a.   Viktor Yuziuk UKR h#3 1952 P1370445
  4° Hon. Men. e.a.   Yuri Gorbatenko RUS h#3 1831 P1366038
  4° Hon. Men. e.a.   Kenan Velikhanov AZE h#3 1933 P1369533
  1° Commend   Phani Bhushan IND h#3 1684 P1360725
  2° Commend   Krzyszfof Drążkowski POL h#2,5 1716 P1362418
  3° Commend e.a.   Mikhail Gershynskyi, Aleksandr Pankratiev UKR RUS h#3 1698 P1361299
  3° Commend e.a.   Mikhail Gershynskyi, Aleksandr Pankratiev UKR RUS h#3 1740 P1363190
  3° Commend e.a.   Aleksandr Pankratiev, Yevgenii Gavryliv RUS UKR h#3 1764 P1364041
  3° Commend e.a.   Aleksey Ivunin, Aleksandr Pankratiev RUS h#3 1770 P1364218
  3° Commend e.a.   Mikhail Gershynskyi, Aleksandr Pankratiev UKR RUS h#2,5 1787 P1364619
  3° Commend e.a.   Christer Jonsson, Vidadi Zamanov SWE AZE h#3 1808 P1365133
  3° Commend e.a.   Mikhail Gershynskyi, Aleksandr Pankratiev UKR RUS h#3 1842 P1366123
  3° Commend e.a.   Stefan Milewski POL h#3 1861 P1366700
  3° Commend e.a.   Nikolay Akimov KAZ h#3 1970 P1371029



Section H#2-3 Miniaturen

  1° Prize   Vidadi Zamanov, Vadim Vinokurov AZE RUS h#3 1903 P1368276
  2° Prize   Marian Frąk POL h#2 1919 P1369080
  1° Hon. Mention   Gennady Koziura UKR h#2 1849 P1366352
  2° Hon. Mention   Marian Frąk POL h#3 1788 P1364692
  1° Commend   Aleksey Ivunin, Aleksandr Pankratiev RUS h#2 1758 P1295079
  2° Commend   Stefan Parzuch POL h#2 1895 P1368105
  3° Commend   Marian Frąk POL h#3 1885 P1367827